RDS Tercüme olarak uzun yıllardır bu sektörde faaliyet göstermekte olup alanımızda lider olma özelliğini taşımaktayız. Sektördeki deneyimimizi vermiş olduğumuz kaliteli hizmetlerle taçlandırarak bütün dünya dillerine hakim olan sistematik ve hızlı bir çalışma prensibi gütmekteyiz.

Bakınız :
Çeviri Hizmetlerinin En Doğru Adres Nilüfer Tercüme Bürosu

Ayrıca alanımızdaki yeni gelişmeleri takip ederek sertifikasyon programları ve Ar-Ge çalışmalarıyla fark yaratmaktayız. Kurumsal yapımız; gelişen uluslararası ticari ortamlardaki değişime ayak uydurabilecek kapasitede olup sunmuş olduğumuz kalite, hız ve hesaplı fiyatlandırma üçgeni sayesinde sizleri olumlu anlamda şaşırtacağımızdan şüpheniz olmasın.

Bakınız :
Krizlerden Sağ Çıkmanın Yolları ve Krizleri Fırsata Çevirmek

Kişiye ve şirketlere özel çalışma imkanlarımızla, 7 gün 24 saat iletişim politikamızla dosyalarınızın takibini yapabilir, bununla kalmayıp bizlere farklı düşünceler sunabilirsiniz. Alanında ülkemizin en iyileri arasında gösterilen tercümanlarımız, proje koordinatörlerimiz, editör kadromuz ve yerelleştirme uzmanlarımızla RDS Tercüme olarak Bursa tercüme bürosu olarak aklınıza takılan tüm soruları bizlere danışabilirsiniz.

Bursa kurumsal tercüme hizmeti bürosu RDS tercüme

Neden RDS Tercüme’yi Tercih Etmelisiniz?

Firmamız içerisinde yer alan tüm tercümanlarımız tam zamanlı olarak istihdam edilmektedir. Bununla birlikte, proje koordinatörlerimiz alanında en az on yıllık deneyime sahip olup en az üç dilde yetkinliğe sahiptirler.

Bakınız :
Levent Tercüme Bürosu Hizmetinizde

Bu sayede, Türkiye sınırları dışında da faaliyet gösterebilecek kadar kaliteli Bursa tercüme bürosu olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Dünyanın her yerinde bulunan çözüm ortaklarımız sayesinde maksimum kalitede ve yerelleştirme sağlanmış tercüme hizmeti imkanı sunmaktayız. Teknolojik alt yapımız oldukça güçlü olup ulaşımı ve iletişimi kolaylaştırmaktadır. Ayrıca, sahip olduğumuz yetkinliklerin farkında olduğumuz halde dil hizmetleri konusunda sürekli olarak kendimizi geliştirmemiz gerektiğinin farkındayız.

Bursa Yeminli Tercüme hizmeti bürosu - RDS Tercüme

Bursa tercüme ajansı olarak hizmet verdiğimiz bu sektörde sözlü tercüme hizmetlerimiz ardıl tercüme, simultane tercüme ve seslendirme- dublaj olarak üçe ayrılmıştır. Ardıl tercüme; konuşan kişiden sonra tercümenin yapılmasıdır. Simultane tercüme; konuşan kişiyle beraber aynı anda tercümenin yapılmasıdır.

Bakınız : TURÇEF (Türkiye Çevirmenler Federasyonu)

Dublaj ve seslendirme hizmetlerimiz ise yabancı dildeki videoların üzerine yapılan ses hizmetidir. Yazılı tercüme hizmetlerimiz ise çok çeşitli alanlar için yapılabilmektedir. Metin düzenleme/ redaksiyon, yerelleştirme, altyazı, masaüstü yayıncılık, yazılım tercümesi, kullanım kılavuzları, etiket tercümeleri, teknik metinler, basın duyuruları gibi alanlarda bizden tercüme hizmeti alabilirsiniz.

Bursa ingilizce çeviri ve tercüme hizmeti bürosu - RDS Tercüme

RDS Tercüme’yi Google Haritalar ve Google Maps’te görüntülemek ve yol tarifi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Kaynak : RDS Tercüme