Alemlerin yaradılış hikayeleri gizemini koruduğu gibi, bu gizemi alemin bir parçası olan insanın yaradılış hikayesinde de görmek mümkün. Sadece bilimsel yöntemlerle açıklanamayan bu gizem yaratanın sunduğu lütuflar ile gerçekleşir. Kalp gözünün açık olması tabiri bu gizemin anahtarı sayılır. Site www.buyuyaptir.com adresinde bu gizemli hayatın izlerine dair ipuçları bulunur. Bu site vekf ve inanç sahibi insanların doğayı yönlendirme yeteneğini anlatır. Büyü ile insana yapılanlar ve etkilerinin anlatıldığı sitede bir büyü ile hayatınız etkilenmiş ise farkına varmanıza yardımcı olacak bilgiler yer alır.

Uzman Görüşü : Büyü Nedir ?

Kendi çıkarları için karşı tarafı maddi ve manevi zarara uğratmak için doğa üstü güçler kullanılarak yapılan icraatların tümüne büyü denir. Batıl dinlerde ve semavi dinlerde büyünün varlığından bahsedilir ve yalnızca semavi dinler büyüyü lanetler.
Büyü yapacak kişilerde ulvi ve vekfi irade vardır. Bu kişiler genelde toplumda saygın kişiler olum ilim aleminde yol kat etmiş kişilerdir. Geleneksel isimleri hacı, hoca şeyh, keşiş, papaz olarak bilinir. Günümüzde bu kişiler medyumcu olarak isimlendirilir. Bu kişiler büyü yapan hocalar olarak tanımlanır ve ünleri ülke dışına kadar yayılır.

Aşk Büyüsü Hakkında Tüm Bilgiler

Büyü yapan hocalar hakkında bilgiler

Bağlanma büyüsü, ayırma büyüsü, aşk büyüsü, kayıp büyüsü, kısmet açma büyüsü, ticari işler büyüsü, hastalık ve ölüm büyüsü gibi büyüleri yaparlar.

Ayırma Büyüsü nasıl yapılır, etkileri nelerdir ?

Adından da anlaşılacağı üzere bu büyü kendi çıkarları için başka birilerinin ikili ilişkilerini bozmaya yönelik yapılır (evliler, sevgililer, anne evlat, baba evlat, ticari ortaklık vs) ve her bir ayırma büyüsü için farklı yöntemler uygulanır.
En çok yapılan büyüler arasında yer alan ayırma büyüsünde uygulanan yöntem eşleri bir birinden soğutmak amacıyla yapılan soğutma büyüsü olup, bu büyü ile yavaş yavaş ilişkilerde sorunlar baş göstermeye başlar ve sonrası büyü etkisini tamamen gösterir.

Evlilik Büyüsü Hakkında Tüm Bilgiler

Ayırma Büyüsünün Gözle Görülen Hangi Etkileri Var ?

Ayırma büyüsü en kötü büyülerden biri olup bu büyüyü yaptıran kişilerin elde edeceği kazançlar şunlardır.

  • Öncelikle kendi amacına ulaşır.
  • Büyü yaptırılan kişinin ruhsal ve fiziksel dengesini çökerterek karşı tarafın gözünden düşürmek
  • Büyü yaptırılan kişinin korkunç rüyalar görmesini sağlayarak gece ve gündüzünü karıştırtmak
  • Kişide nefes darlığı ve can sıkıntısı yaratmak
  • Sürekli baş ağrısı

Bu ve bunun gibi hisler ile doğal dengesi bozulan kişinin eşi tarafından terk edilmesine kadar giden bir süreç ve büyü yaptıran kişinin emellerine kavuşması görülen etkileridir. Bu tür etkileri aniden yaşamaya başlayan kişilerin büyüye maruz kalabilecekleri düşünülmelidir.

Kullanılan Malzemeler Nelerdir ?

Büyü yaptırılırken büyünün amacına göre araç ve gereçler kullanılır. Özellikle ayırma büyülerinde kişinin saç teli, giysisinden bir parça, tırnak gibi malzeme medyum tarafından istenmekte ve bu malzemeler üzerinde büyü işlemi yapılmaktadır. Daha sonra bu okunmuş malzemeler saklanma, yakılma, gömme, suya atılma veya kişiye yedirilme uygulamaları ile büyü etki göstermeye başlar.

Kaynak : Buyuyaptir.com